MADZIA WOJCIECHOWSKA LEBA
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.02.2010
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.02.2010
Express Bydgoski
„Już nigdy nie będzie jak dawniej ...
Wspomnienia są jedynie echem minionego szczęścia,
Pozostaje bezmiar smutku i tęsknota.”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 23 lutego 2010 roku odeszła od nas nasza najukochańsza Żona i Mamusia Śp.
MAGDALENA WOJCIECHOWSKA - LEBA lat 32
Msza św. żałobna odprawiona zostanie w piątek 26 lutego br. o godz. 11:15 w kościele p.w. Opatrzności Bożej przy ul. Sandomierskiej 35.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13:00 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej w Bydgoszczy.
W smutku pogrążeni
Mąż Sławomir i Syn Olaf
Prosimy o nieskładanie kondolencji
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Pamietamy Madziu.
12 l