Nie odcho
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.07.2009
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.07.2009
Express Bydgoski
"Nie odchodzi ten,
kto pozostaje w sercach bliskich"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 26 lipca 2009 r. po długiej i ciężkiej chorobie odeszła od nas kochana Żona, Mama, Babcia, Teściowa
śp.
FELICJA NAGÓRSKA
z domu Polasik
lat 61
Pogrzeb odbędzie się 31 lipca (piątek) o godz. 11.30 na cmentarzu przy ul.Wiślanej.
W smutku pogrążeni
Mąż i synowie z rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia