Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.01.2010
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.01.2010
Express Bydgoski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 30.12.2009 r. odeszła od nas nasza kochana Mama, Teściowa i Babcia
śp.
LIDIA BIAŁECKA
z domu Nowak
lat 62
Pogrzeb odbędzie się dnia 04.01.2010 r. o godz. 14.00 na cmentarzu komunalnym przy ul. Ludwikowo w Bydgoszczy.
W smutku pogrążone Córki z Rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia