Serdecznie
This was published in the following publications on 03.06.2011:
Nowosci
This was published in the following publications on 03.06.2011:
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Wszystkim, którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej naszej kochanej Mamy, Teściowej, Babci, Prababci i Cioci
śp. HELENY KUREK
Krewnym, Przyjaciołom, Znajomym, Sąsiadom, w szczególności personelowi Oddziału Kardiologiczno-Wewnętrznego Szpitala Miejskiego im. Kopernika w Toruniu za wspólną modlitwę, złożone wieńce, wiązanki, za okazaną pomoc i współczucie oraz uczestnictwo w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku
RODZINA
End of content
No more pages to load