Robert Nowicki

This was published in the following publications on 18.02.2012:
Express Bydgoski

"Bez CIEBIE świat, to wielka tęsknota...
Kochamy po wieczny czas..."

Dnia 20.02.2012 r. mija
pełna bólu, tęsknoty i smutku
CZWARTA ROCZNICA ŚMIERCI
naszego Ukochanego Syna, Brata, Szwagra i Wujka
śp.
ROBERTA NOWICKIEGO
Msza św. w intencji Roberta odprawiona zostanie 20 lutego br. o godz. 18.00 w parafii pw. Zmartwychwstania Pańskiego przy al. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Bydgoszczy.

Prosimy i modlitwę i chwilę zadumy

Rodzice i Siostra z Rodziną

Są rany... których czas nie goi!

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞ *SYNKU UKOCHANY* Robercie zapalam*** Poniedziałkowe światełka*** Mej wiernej miłości i nadziei*** I ślę do Ciebie Aniołku w niebie*** Kochałam...Kocham...​​Kochać będę.... Na zawsze...moje serce jest z Tobą... ✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞ *SYNKU UKOCHANY* Twoja mami

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ *SYNKU UKOCHANY* Wieczorne światełka... Mej wiernej miłości i nadziei... Zapalam Tobie Robercie... Synku Ukochany******* ♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ * MÓJ NA ZAWSZE * Twoja mama

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞ *SYNKU UKOCHANY* Piękna słoneczna niedziela... A ja marzę o Tobie... Chcę Ciebie przytulić ,do serca... Ale nie mogę...Jesteś tak daleko... Synku Ukochany ,światełka mej wiernej miłości... Ślę tam wysoko...gdzie Jesteś ****************** ✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞ ***** KOCHAM ***** Twoja mama

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
(♨️) + (♨️) + (♨️) + (♨️) ** SYNKU UKOCHANY ** Wieczorne światełka zapalam... Przepełnione moją wierną miłością i nadzieją***** Tobie Ukochany Robercie******* Gdzie Jesteś moje serce...gdzie...? Tęsknię za Tobą .... :( i łzy ronię... (♨️) + (♨️) + (♨️) + (♨️) ** SYNKU UKOCHANY ** Twoja mama

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
❤️☀◊☀❤️+++❤️☀◊☀❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** W drugą niedzielę Adwentu... Zapalam Tobie Robercie. Moje światełka wiernej miłości i nadziei... Za oknem śnieg...a Ty w tej zimnej mogile :( Jak mam ogrzać Twe Serce ??? ❤️☀◊☀❤️+++❤️☀◊☀❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Twoja mama

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
❤️☀◊☀❤️+++❤️☀◊☀❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Tak bardzo pragnę Twego wsparcia... Wiem,że Jesteś tak daleko... Wiem też ,że pomagasz... Dlatego tęsknię za Tobą i łzy ronię... Wróć Robercie,chociaż na chwilkę.... Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Zapalam Tobie Synku Ukochany...na zawsze ******* ❤️☀◊☀❤️+++❤️☀◊☀❤️ ** K.C.S.C.S. ** Twoja mama

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
[❤️][❤️]+++[❤️][❤️] **SYNKU MÓJ ANIOŁKU** Na ten słoneczny dzień... Zapalam ciepłe,światełka mej miłości i nadziei... I ślę do Ciebie*******mój Robercie Ukochany******* Bardzo tęsknię za Tobą........... [❤️][❤️]+++[❤️][❤️] **SYNKU MÓJ ANIOŁKU** Twoja mama

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
♨️☀️♨️☀️♨️+♨️☀️♨️☀️️ ***SYNKU UKOCHANY*** Słoneczne światełka mej miłości i nadziei.... Ślę do Ciebie Robercie Ukochany... Z każdym dniem jestem,bliżej Ciebie... Wyjdź mi proszę na spotkanie.... By znowu być razem, szczęśliwi na zawsze.... ♨️☀️♨️☀️♨️+♨️☀️♨️☀️️ ***SYNKU UKOCHANY*** Twoja mami

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ ** SYNKU UKOCHANY ** Kolejny miesiąc ,w kolejnym roku... Synku ,tak smutno bez Ciebie ... 158 -miesiąc....w żalu ,tęsknocie i łzach... Tyle Miałeś planów ... Teraz Twoje miejsce jest tam wysoko... Wiem,że nie wrócisz do nas... Tylko my podążamy do Ciebie... Śpij Aniołku w tym lepszym świecie... Światełka miłości i nadziei... ślemy do Ciebie...aby nigdy nie zgasły... ♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ ** SYNKU UKOCHANY ** Twoi rodzice

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Moja miłość i nadzieja ... To jest teraz moje przeznaczenie... Tyle łez wylanych...Robercie Ukochany...i życia nie zmienia... Wirtualne światełka zapalam...w ten mroźny dzień... Dla Ciebie Aniołku******* ❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Twoja na zawsze mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ • ☘️ • ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ** SYNKU UKOCHANY ** Kolejna smutna środa... Bez Ciebie Robercie... A ja zapalam Tobie światełka mej miłości i nadziei... Wierząc,że one ogrzeją Twoją Duszę...tam daleko... ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ • ☘️ • ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ** SYNKU UKOCHANY ** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Cóż warte jest życie na ziemi... Ty Brałeś je całymi garściami... Jedna sekunda sprawiła... Że Jesteś teraz między Aniołami... Pozostał smutek,żal,​cierpien​ie... Które pozostanie do końca mego życia... Synku Ukochany,to nie ta kolejność odchodzenia... Śpij moje serce...Śpij... Światełka mej miłości i nadziei ******* Ślę do Ciebie ROBERCIE************​​*** ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ ** SYNKU POMÓŻ ** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Sobotnie ,smutne światełka pamięci Dla Ciebie Synku Ukochany... Mój Aniołku ,źle mi bez Ciebie... Ile mam jeszcze żyć w bólu,tęsknocie i łzach ??? Wiem,że Jesteś blisko mnie...nas... Kocham Ciebie całym matczynym sercem... ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Robercie ,Synku Kochany... Zapalam światełka mej wiecznej pamięci... Za wczorajszy ,dzisiejszy dzień... Mając nadzieję ,że Jesteś tam daleko... Szczęśliwy.... Lecz ja ciągle czekam na nasze spotkanie... Kochałam...Kocham...​​Kochać będę Ciebie... ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ ** ROBERCIE...SYNKU...*​​* Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️ **ROBERCIE UKOCHANY** Długo mnie tutaj nie było... Robercie Ty widzisz wszystko... W moim sercu Jesteś w każdej sekundzie... Bardzo Ciebie Kocham i tęsknię... Po raz kolejny ,dziękuję za Twoją troskę... Światełka mej wiernej miłości i nadziei... Ślę do Ciebie Mój KOCHANY...na zawsze... ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️ **NA ZAWSZE TY JESTEŚ** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
✿ ❤️✿+++✿ ❤️✿+++✿ ❤️✿ ** MÓJ UKOCHANY ROBERCIE** Jeszcze tylko raz zobaczyć Twoją Kochaną Twarz... Jeszcze jeden raz! Jeszcze tylko raz ,usłyszeć szalony serca głos... Twój głośny,serdeczny śmiech... A potem – wielką ciszę... A potem -znowu pozostanie noc ... I czekanie na sen ... I na Ciebie Robercie... w tym śnie ... Światełka mej miłości,ślę do Ciebie mój Aniele Stróżu... ✿ ❤️✿+++✿ ❤️✿+++✿ ❤️✿ ** K.C.S.C.S. **

Twoi rodzice


6yrs

Image chosen by user
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Ostatnie w tym miesiącu,zapalam światełka mej wiernej pamięci,nadziei,​tęs​knoty dla Ciebie mój Robercie...Aniołku Ukochany... A ich blask ,niech ogrzeje Twą Duszę... Kiedyś Miałeś plany na majówkę... Bądź tam radosny z naszymi bliskimi... A ja...? ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY**

Twoi rodzice


6yrs

Image chosen by user
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** W drugi dzień Świąt Wielkanocy. Ślę do Ciebie Robercie, światełka pamięci,tęsknoty i żalu,by nigdy nie gasły... Brakuje mi Ciebie...Wróć proszę... ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY**

Twoi rodzice


6yrs

Image chosen by user
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Robercie ,dzisiaj Niedziela Palmowa... Jakże inna....smutna... Zapalam Tobie Synku... światełka miłości i nadziei... i ślę do Ciebie Ukochany... ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ ** TAK BYM CHCIAŁA CIEBIE PRZYTULIĆ...********​​*****

Twoja mama


6yrs

Image chosen by user
❤️ ☾ ♨ ☽❤️ ❤️ ☾ ♨ ☽❤️ **SYNKU UKOCHANY** Robercie Jesteś w moim sercu.... Kocham Ciebie całym, matczynym sercem... Zapalam Tobie niegasnące światełka miłości ... i otulam Ciebie modlitwą********** ❤️ ☾ ♨ ☽❤️ ❤️ ☾ ♨ ☽❤️ ** JESTEŚ I BĘDZIESZ **

Twoja mama


6yrs

Image chosen by user
❤️❤️ ❤️+++❤️❤️ ❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Tak mi smutno Robercie ... Zostałam sama... Nie mam Ciebie...nie mam rodzeństwa... Nie mam rodziców.... W moim sercu ,zawsze Będziecie obecni... Kocham Was i bardzo tęsknię... Śpijcie Aniołki Kochane.... Zapalam niegasnące światełka mej miłości i nadziei.... ❤️❤️ ❤️+++❤️❤️ ❤️ ** SYNKU UKOCHANY **

Twoja mama


6yrs

Image chosen by user
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️ *** SYNKU UKOCHANY *** Tak daleko do Ciebie Synku... A ja bardzo bym chciała przytulić Cię... Wiem , na razie to tylko marzenie... Czekam więc ,bardzo cierpliwie... Kocham Ciebie Robercie i Ty o tym Wiesz... Światełka pełne tęsknoty do Ciebie ślę**** ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️ *** SYNKU UKOCHANY ***

Twoi rodzice


6yrs

Image chosen by user
❤️۩❤️+❤️۩❤️+❤️۩❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Wspominam Ciebie Robercie każdego dnia... Przywracam w myślach, Twój śmiech i żarty... Tryskałeś optymizmem,to było wspaniałe... A dzisiaj tylko cisza...Jesteś tak daleko... Dlaczego ....Ty... ❤️۩❤️+❤️۩❤️+❤️۩❤️ ** K.C.S.B.M. **

Twoja mama


6yrs

Image chosen by user
☘️❤️☘️+☘️❤️☘️+☘️❤️☘️ ** SYNKU UKOCHANY ** Nadzieja to siła skrzydeł... która potrafi nieść nas,poprzez mroki... we wszystkim odnajdzie ziarenko radości... i nawet jeśli trochę połamane... to zawsze fruną w ramiona ufności... Niegasnące światełka mej miłości i nadziei ślę do Ciebie Robercie...tam wysoko.... ☘️❤️☘️+☘️❤️☘️+☘️❤️☘️ ** NA ZAWSZE W MYM SERCU **

Twoja mama


6yrs

End of content

No more pages to load