Żyłeś dla
This was published in the following publications on 20.08.2010:
Nowosci
This was published in the following publications on 20.08.2010:
Nowosci
"Żyłeś dla nas i dla innych,
Kochaliśmy Cię wszyscy"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 17 sierpnia 2010 roku zmarł po długiej i ciężkkiej chorobie, opatrzony Sakramentami Świętymi moj kochany Mąż, nasz Tata, Teść, Dziadzia, Pradziadek, Brat i Szwagier
śp.
Stanisław Pawłowski
lat 80
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w sobotę, 21 sierpnia 2010 roku o godz. 11.15 pożegnaniem Zmarłego w kaplicy przy kościele p.w. Chrystusa Króla. O godz. 12.00 w kościele p.w. Chrystusa Króla zostanie odprawiona Msza Święta żałobna. Po Mszy Świętej ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego (od ul. Wybickiego).
Pogrążona w smutku
ŻONA Z RODZINĄ
Prosimy o nieskładanie kondolencji.
Bus zostanie podstawiony po Mszy Św. przy kościele p.w. Chrystusa Króla.
End of content
No more pages to load