Żyłaś dla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.09.2010
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.09.2010
Express Bydgoski
„Żyłaś dla nas kochałaś nas wszystkich,
Cicho usnęłaś, dziś Cię już nie ma,
Choć wczoraj byłaś odeszłaś w wieczną dal,
Została w naszych sercach tęsknota, boleść i żal.”
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 15.09.2010 r. odeszła od nas nasza Kochana Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia
śp.
GABRIELA WARYLEWSKA
z domu Welka
Lat 87
Uroczystość pogrzebowa odbędzie się dnia 17.09.2010 r. o godz. 10.45 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej w Bydgoszczy.
W smutku pogrążeni Synowie z Rodzinami.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia