Wszystkim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.09.2010
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.09.2010
Express Bydgoski
Wszystkim,
którzy dzielili ze mną smutek, okazali wiele serca, życzliwości, uczestniczyli we mszy św., komunii św. i ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku mojej ukochanej Mamy
śp.
LUDWIKI ORŁOWSKIEJ
a w szczególności ks. Prałatowi Mieczysławowi Bielińskiemu proboszczowi parafii pw. św. Urszuli Ledóchowskiej, ks. dr Grzegorzowi Barth, ks. Maciejowi Kulczyńskiemu, ks. Andrzejowi Stachowiakowi, Klerykom, Pracownikom Przedszkola Dzieciątka Jezus, Matkom Różańcowym, Towarzystwu św. Wojciecha przy parafii pw. św. Urszuli Ledóchowskiej w Bydgoszczy, Rodzinie, Sąsiadom, Przyjaciołom, Znajomym za wspólną modlitwę, wieńce i kwiaty.
serdeczne podziękowania składa
Pogrążona w smutku Córka
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia