Spieszmy
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.10.2010
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.10.2010
Express Bydgoski
„Spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą, żeby widzieć naprawdę zamykają oczy. Kochamy wciąż za mało i stale za późno ...”
Z sercem pełnym bólu zawiadamiamy, że dnia 11.10.2010 r. odeszła od nas moja kochana Siostra, Szwagierka, Ciocia i Kuzynka
śp. Irena Jaszczuk lat 68
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 15.10.2010 r. o godz. 8.30. w kościele pw. Św. Marka przy ul. Salezjańskiej.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 11.30 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej.
W smutku pogrążona Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia