Odeszłaś
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.02.2010
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.02.2010
Express Bydgoski
„Odeszłaś tak wcześnie,
że ani uwierzyć - ani się pogodzić.”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 23 lutego 2010 roku zasnęła w Bogu nasza najukochańsza, jedyna Synowa Śp. MAGDALENA WOJCIECHOWSKA - LEBA
lat 32
Pogrzeb odbędzie się w piątek 26 lutego br. o godz. 13:00 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej w Bydgoszczy.
W smutku pogrążeni
Teściowie
Prosimy o nieskładanie kondolencji
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia