Gdyby mił
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.07.2009
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.07.2009
Nowosci
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać,
a łzy wskrzeszać byłabyś z nami"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 30.07.2009 r. zmarła po długiej i ciężkiej chorobie, opatrzona Sakramentami świętymi nasza ukochana Mama, Teściowa, Babcia
śp. AGNIESZKA WIŚNIEWSKA
lat 78
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w sobotę, 1 sierpnia 2009 r. o godz. 8.00
pożegnaniem w kaplicy przykościelnej w Kiełbasinie. Msza święta żałobna zostanie odprawiona o godz. 9.00 w kościele p.w. Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Kiełbasinie. Po Mszy świętej pogrzeb odbędzie się na miejscowym cmentarzu parafialnym.
Różaniec zostanie odmówiony w piątek o godz. 17.00 w Sali Ceremonii "CULTUS"-Korzybscy przy ul. Browarnej w Toruniu.
Pogrążona w smutku
Rodzina
Limuzyna pogrzebowa zostanie podstawiona w sobotę o godz. 7.30 przy kościele p.w. M.M.Kolbe na Skarpie.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia