Nie ma Go
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.01.2009
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.01.2009
Express Bydgoski
"Nie ma Go z nami
ale pozostanie zawsze w naszych myślach i sercach"
Z głebokim żalem zawiadamiamy, że dnia 1 stycznia 2009 roku odszedł od nas na zawsze przeżywszy lat 53 wspaniały Przyjaciel
Ś.P.
Zbyszek Dobrzański
Pożegnamy Go w dniu 5 stycznia o godz.12.30 w kościele pw. Miłosierdzia Bożego przy ul. Nakielskiej,
pogrzeb o godz.14.00 na cmentarzu parafialnym przy ul. Lotników.
Ewce, Marcie i Darkowi szczere wyrazy współczucia
składają
pogrążeni w głębokim smutku i żalu
Przyjaciele ze "Społeczności Koleżeńskiej"
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia