Ja Jestem
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.05.2010
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.05.2010
Nowosci
"Ja Jestem Zmartwychwstanie i Życie,
Kto we Mnie wierzy, nie umrze na wieki"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 16 maja 2010 roku zasnął w Bogu mój kochany Mąż, nasz kochany Tatuś, Dziadziuś i Teść
śp. EDMUND NARZYŃSKI
lat 82
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w czwarek, 20 maja 2010 roku o godz. 9.15 pożegnaniem Zmarłego w Domu Pogrzebowym "Sotor" przy ul. Poznańskiej 6/8. O godz. 10.00 nastąpi wyprowadzenie i przejazd do kościoła p.w. Opatrzności Bożej na Rudaku, gdzie zostanie odprawiona Msza Święta żałobna. Po Mszy Świętej ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Włocławskiej.
Pogrążona w smutku
RODZINA
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia