Zgasłeś n
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.06.2009
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.06.2009
Express Bydgoski
" Zgasłeś nam jak świecy płomyk ...
Bez buntu, bez słowa skargi, bezbronny
I tylko smutek bolesny i pamięć żywa o Tobie w nas pozostanie.
Bo zawsze myślami będziemy przy Tobie gdyż Pamięć jest droższa od słów .
My wiemy, że w krainie życia ujrzałeś dobroć Boga, bo w domu Ojca jest mieszkań wiele...."
Z sercem pełnym bólu zawiadamiamy, że dnia 12.06.2009r zasnął w Bogu mój kochany Mąż i nasz drogi Tatuś
Śp. Wiesław Pawlicki lat 44
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 16.06.2009r o godz. 12.00 w kościele Św. Maksymiliana Kolbe - Osowa Góra.
Pogrzeb po mszy św. na cmentarzu parafialnym przy ul. Chojnickiej.
W smutku pogrążeni Żona i Synowie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia