Z żalem i
This was published in the following publications on 06.07.2011:
Nowosci
This was published in the following publications on 06.07.2011:
Nowosci
Z żalem i poczuciem wielkiej straty żegnam
śp. Agnieszkę Kasprzycką
Kierownika poradni rodzinnej w Stowarzyszeniu „Powrót z U”, wybitną terapeutkę i działaczkę społeczną, laureatkę Nagrody Prezydenta Miasta Torunia za działalność społeczną.
Służbie drugiemu człowiekowi oddała swoje serce i całe życie. Toruń utracił szlachetną Obywatelkę. Pogrążonej w żałobie Rodzinie i przyjaciołom Zmarłej przekazuję wyrazy najgłębszego współczucia, łączności w bólu i pocieszenia.
Prezydent Miasta Torunia
Michał Zaleski
End of content
No more pages to load