Jeśli dzi
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.06.2009
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.06.2009
Express Bydgoski
"Jeśli dzięki jakiemuś człowiekowi było na ziemi trochę więcej miłości i dobra, światła i prawdy, to jego życie miało sens"
Pogrążeni w żalu zawiadamiamy, że dnia 15.06.2009 r odszedł od nas nasz kochany Tatuś, Teść i Dziadziuś
śp.
Stanisław Korulczyk
lat 73
PPŁK rezerwy pilot
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 19.06.2009 r o godz. 11.00 w kościele św. Jadwigi Królowej przy ul. Wojska Polskiego.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13.00 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej.
W smutku pogrążona Córka z Rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia