Gdyby mił
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.03.2010
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.03.2010
Nowosci
„Gdyby miłość mogła uzdrawiać
a łzy wskrzeszać Byłbyś z nami”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 18 marca 2010r. zmarł po ciężkiej chorobie
opatrzony Sakramentami Świętymi
mój ukochany Mąż, nasz kochany Tata, Dziadziuś, Brat, Szwagier, Kuzyn, Wujek, Przyjaciel i Kolega
śp.
ZBIGNIEW KORZYBSKI
lat 56
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w sobotę 20 marca 2010r. o godz. 12.15 pożegnaniem w Domu Pogrzebowym „CULTUS”-Korzybscy ul. Okólna na Podgórzu.
Wyprowadzenie o godz. 13.00 do kościoła p.w. Błogosławionego Księdza Stefana Wincentego Frelichowskiego przy ul. Szubińskiej, gdzie zostanie odprawiona Msza święta żałobna.
Po Mszy świętej pogrzeb odbędzie się na cmentarzu parafialnym przy ul. Poznańskiej (nowy).
Pogrążona w smutku
Żona z Dziećmi i Rodzina
Autokar zostanie podstawiony przy Domu Pogrzebowym „CULTUS”-Korzybscy ul. Okólna na Podgórzu.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia