Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.04.2009
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.04.2009
Express Bydgoski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 18 kwiatnia 2009r. zasnęła w Bogu nasza kochana Mama, Teściowa, Babcia, Prababcia i Praprababcia
śp.
Stanisława Kątnik
z domu Freń
lat 85
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 21.04.2009r. o godz. 7.00 w kościle św. Jadwigi Królowej w Bydgoszczy.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 10.45 na cmentarzu przy ul. Wiślanej.
W smutku pogrążona Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia