Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.07.2011
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.07.2011
Nowosci
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 4 lipca 2011 roku odeszła od nas nagle nasza wspaniała Mentorka, nieoceniona Szefowa i niezwykle serdeczna Przyjaciółka
ś.p. AGNIESZKA KASPRZYCKA
Kierownik Poradni Profilaktyczno-Społecznej "Powrót z U"
Była dla nas niedoścignionym wzorem, pełną ciepła i zrozumienia osobą,
przez całe swoje życie zaangażowaną w pomoc drugiemu człowiekowi
Na zawsze pozostanie w naszych sercach.
Współpracownicy z Towarzystwa
"Powrót z U" i Towarzystwa Profilaktyki
i Przeciwdziałania Uzależnieniom
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia