Spieszmy
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.10.2010
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.10.2010
Express Bydgoski
„Spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą, żeby widzieć naprawdę zamykają oczy. Kochamy wciąż za mało i stale za późno ...”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 11.10.2010 r. odszedł od nas nagle nasz kochany Tata, Teść, Brat, Szwagier, Dziadek i Wujek
śp. Włodzimierz Nieruszewicz lat 61
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 14.10.2010 r. o godz. 9.00 w kościele Św. Rodziny przy ul. Drzycimskiej - Piaski.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 14.00 na cmentarzu NSPJ przy ul. Ludwikowo.
W smutku pogrążona Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia