Serdeczne
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.07.2009
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.07.2009
Express Bydgoski
Serdeczne podziękownia
dla Wszystkich uczestniczących w uroczystości pogrzebowej, kierujących się miłością, dobrocią lub przyjaźnią i dzielącym smutek, żal w tak bolesnych dla nas chwilach odprowadzając na miejsce wiecznego spoczynku naszego najdroższego Męża, Tatusia, Teścia i Dziadziusia
śp. JANA TOMASIKA
krewnym, przyjaciołom, znajomym, kolegom z lat szkolnych, przedstawicielom ROD "Na Zakolu" w Pieczyskach i jego prezesowi panu Zygmuntowi Gierszal, dyrekcji Przychodni "Gdańska" za wsparcie i słowa otuchy, szczególnie w początkowej fazie choroby mojego Męża, słowa wdzięczności dla pani dr Małgorzaty Świątkowskiej, sąsiadom, p.p. Jadwidze i Janowi Gralla za pełną poświęcenia postawę w czasie choroby oraz kuzynce Halinie, która do ostatnich chwil życia naszego drogiego Zmarłego służyła pomocą. Dziękujemy wszystkim za złożone wieńce, kwiaty, życzliwość i modlitwę
z serca płynące Bóg zapłać
żona i córka z rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia