Spieszmy
This was published in the following publications on 12.12.2008:
Nowosci
This was published in the following publications on 12.12.2008:
Nowosci
„Spieszmy się kochać ludzi,
Tak szybko odchodzą”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 10 grudnia 2008r. zmarł mój ukochany Mąż, nasz najdroższy
Tata, Teść, Dziadek, Pradziadek, Szwagier i Wujek,
śp.
Edward Kwak
lat 82
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w sobotę 13.12.2008r. O godz. 9.15 pożegnaniem w Domu Pogrzebowym „CULTUS”-Korzybscy ul.Toruńska 92 Wielka Nieszawka. Msza święta żałobna zostanie odprawiona o godz. 10.00 w kościele p.w. N.M.P. Królowej Polski w Cierpicach. Po Mszy świętej pogrzeb odbędzie się na cmentarzu parafialnym w Cierpicach.
Różaniec zostanie odmówiony w piątek 12.12.2008r. O godz. 18.00 Dom Pogrzebowy „CULTUS”-Korzybscy ul. Toruńska 92 Wielka Nieszawka.
Pogrążona w smutku
Żona z Rodziną
End of content
No more pages to load