Stanisław Pawlik
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.01.2010
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.01.2010
Gazeta Pomorska
Wszystkim, którzy w tak bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwości, uczestniczyli we mszy św. i pogrzebie naszego Ojca, Teścia i Dziadka śp. Stanisława Pawlika w szczególności wielebnemu księdzu kanonikowi Józefowi Jędrusiowi, proboszczowi parafii św. Andrzeja Boboli za przewodniczenie ceremonii pogrzebowej, księdzu wikariuszowi Maciejowi Przygodzkiemu, rodzinie, przyjaciołom, znajomym, sąsiadom i delegacjom z pracy, za modlitwę, ofiarowane msze św., wieńce i kwiaty oraz Zakładowi Pogrzebowemu p. Andrzeja Pabjańczyka ze Złotnik Kujawskich za okazaną pomoc i serce serdeczne "Bóg zapłać" składa SYN MAREK z RODZINĄ Mierzwin, styczeń 2010 r.
Bólu nie zgasi żadne ukojenie, ból ten chowamy skrycie, bo łez naszych nikt nie rozumie, a dalej... dalej jest życie Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 15 stycznia 2010 r. zmarł nasz kochany ojciec, teść i dziadek śp. Stanisław Pawlik lat 85 Msza św. żałobna zostanie odprawiona dnia 18.01.2010 r. o godz. 12.00 w kościele p.w. Andrzeja Boboli w Złotnikach Kujawskich. Po mszy św. odbędzie się ceremonia pogrzebowa na miejscowym cmentarzu. Pogrążony w smutku SYN MAREK z RODZINĄ
Żyłeś dla nas i dla drugich, kochaliśmy Cię wszyscy Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 15 stycznia 2010 r. zmarł nasz kochany ojciec, teść, dziadek i pradziadek śp. Stanisław Pawlik lat 85 Msza św. żałobna zostanie odprawiona dnia 18.01.2010 r. o godz. 12.00 w kościele parafialnym w Złotnikach Kujawskich. Po mszy św. odbędzie się pogrzeb na miejscowym cmentarzu. Pogrążony w smutku SYN MIECZYSŁAW z ŻONĄ OLEŃKĄ oraz WNUCZKA ARLETKA z RODZINĄ
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
piotr
15 l