To chyba
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.04.2011
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.04.2011
Express Bydgoski
„To chyba zły sen
jeszcze czuć twoją dobroć
i troskę
a już tylko pustka i
wielki żal po Tobie
został”
Z sercem pełnym bólu zawiadamiamy, że dnia 25.03.2011 r. na amerykańskiej ziemi po ciężkiej chorobie odeszła nasza najdroższa Mamusia, cudowna Teściowa, Żona, Córka, Siostra i Babcia
śp.
Stanisława Grygiel
z domu Załęska
lat 78
Pogrzeb z mszą św. odbędzie się dnia 05.04.2011 r. o godz. 13.30 na cmentarzu parafialnym Św. St. Biskupa i Męczennika - Siernieczko przy ul. Kaplicznej w Bydgoszczy.
Pogrążona w nieutulonym żalu
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia