Śpieszmy
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.04.2009
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.04.2009
Nowosci
"Śpieszmy się kochać ludzi,
tak szybko odchodzą"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 1 kwietnia 2009 roku odszedł do Pana, opatrzony Sakramentami Świętymi mój kochany Mąż, Dziadek, Brat, Szwagier i Wujek
ś.p. Henryk Kowalkowski
lat 68
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 4 kwietnia 2009 roku o godz. 13.15 pożegnaniem Zmarłego w kaplicy przy kościele p.w. Chrystusa Króla. O godz. 14.00 w kościele p.w. Chrystusa Króla zostanie odprawiona Msza Święta żałobna.
Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego (od ul. Żwirki i Wigury).
Pogrążona w smutku
Żona z Rodziną
Autokar zostanie podstawiony po Mszy Św. przy kościele p.w. Chrystusa Króla.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia