Serdecznie
This was published in the following publications on 01.04.2011:
Nowosci
This was published in the following publications on 01.04.2011:
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Wszystkim, którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej naszej najdroższej Mamusi, Babci, Siostry, Cioci, Szwagierki i Kuzynki
śp.
URSZULI BIAŁEK
Księdzu Damianowi z parafii p.w. Św. Jakuba Apostoła, Krewnym, Przyjaciołom, Znajomym, Sąsiadom, za współną modlitwę, złożone wieńce, wiązanki, za okazaną pomoc, współczucie, uczestnictwo w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku oraz Zakładowi Pogrzebowemu "Sotor" za godną i profesjonalną obsługę pogrzebu
CÓRKI
End of content
No more pages to load