Z Tobą Kr
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.09.2011
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.09.2011
Express Bydgoski
"Z Tobą Krzysiu odeszły wszystkie marzenia
I wszystkie plany się skończyły!
Zostały tylko piękne wspomnienia
I ból, co odbiera do życia siły."
Dnia 13 września mija Druga bolesna rocznica śmierci naszego ukochanego Syna i Wnuka, wspaniałego Brata i niezastąpionego Tatusia
śp. KRZYSZTOFA PAWLIKA
Msza święta odbędzie się dnia 13.09.2011r. o godz. 8.30 w kościele pw. Matki Bożej Królowej Męczenników przy ul. Bołtucia 5.
Tych, którzy Go nadal kochają i pamiętają prosimy, aby w TYM trudnym dniu byli z nami w modlitwie i we wspomnieniach.
Bardzo, bardzo tęsknimy
Rodzice, Brat, Dziadkowie, Córeczka
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia