Gdyby mił
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.08.2009
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.08.2009
Express Bydgoski
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać, a łzy wskrzeszać, byłabyś jeszcze z nami ..."
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 16.08.2009r odeszła od nas nasza ukochana Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia
Śp. Jadwiga Rewers lat 88
Msza święta żałobna zostanie odprawiona dnia 19.08.2009r o godz. 9.00 w kościele p w Św. Wincentego a' Paulo - Bazylika.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.00 na cmentarzu Najświętszego Serca Pana Jezusa, przy ul. Ludwikowo 2
Pogrążona w głębokim smutku Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia