Czegoś na
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.07.2011
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.07.2011
Express Bydgoski
„Czegoś nam brak, czegoś pięknego.
Dotyku, uśmiechu Twego, oczu kochanych, dźwięku Twych słów. Brak nam wszystkiego...
Jak teraz żyć ? Kiedy tak bardzo z Tobą chcemy być !”
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 29 czerwca 2011 roku zasnął w Bogu mój ukochany Mąż, nasz najdroższy Tatuś, Teść, Dziadek, Brat i Szwagier
śp. ZBIGNIEW DAWICKI
lat 78
Pogrzeb poprzedzony mszą św. żałobną odbędzie się w poniedziałek 4 lipca br. o godz. 11.30 na cmentarzu parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa przy ul. Ludwikowo w Bydgoszczy.
Pogrążona w smutku
Żona z Rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia