Spieszmy
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.05.2010
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.05.2010
Express Bydgoski
„Spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą, żeby widzieć naprawdę zamykają oczy. kochamy wciąż za mało i stale za późno ...”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 12.05.2010 r odszedł do Pana mój kochany Mąż, nasz Brat, Szwagier i ukochany Wujek
śp. Zdzisław Glapa
Pogrzeb poprzedzony mszą św. żałobną odbędzie się dnia 15.05.2010 r o godz. 12.00 na cmentarzu parafialnym przy al. Stefana Kardynała Wyszyńskiego - Bielawki
W smutku pogrążona Żona i Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia