Śpieszmy
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.05.2010
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.05.2010
Express Bydgoski
"Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą..."
Z głębokim żalem zawiadamiamy, ze dnia 11 maja 2010 r. odszedł od nas mój kochany Mąż, nasz Tata, Dziadek, Teść, Brat, Szwagier i Wujek
śp.
Zbigniew Sidor
LAT 64
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 15 maja 2010 r. o godz. 7.30 w kościele pw. M.B. Nieustającej Pomocy przy ul. Ugory. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 10.00 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej w Bydgoszczy.
W smutku pogrążona Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia