Wszystkim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.07.2011
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.07.2011
Express Bydgoski
Wszystkim,
którzy w tak bolesnych dla nas chwilach dzielili
z nami smutek, okazali wiele serca
oraz uczestniczyli we mszy św.
i ceremonii pogrzebowej
naszego najukochańszego Męża i Tatusia
śp. MARKA GRZELKI
a w szczególności ks. Proboszczowi Januszowi Sawickiemu za uroczyste odprawienie mszy św.
i ceremonii pogrzebowej,
delegacjom z RZGW w Poznaniu Zarządu Zlewni Noteci w Bydgoszczy
i z Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Łochowie, Koleżankom, Kolegom, Znajomym, Sąsiadom oraz Rodzinie
za modlitwę, złożone wieńce i kwiaty
Podziękowanie składa
Żona z Córką
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia