Żyłeś dla
This was published in the following publications on 14.08.2009:
Nowosci
This was published in the following publications on 14.08.2009:
Nowosci
„Żyłeś dla nas i dla innych,
Kochaliśmy Cię wszyscy”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 12 sierpnia 2009 roku odszedł od nas po długiej chorobie mój ukochany Mąż, nasz Tata, Brat, Zięć, Szwagier, Wujek i Kuzyn
ś.p.
Adam Streich
lat 54
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 14 sierpnia 2009 roku o godz. 10.15 pożegnaniem Zmarłego w kaplicy przy kościele p.w. Św. Antoniego na Wrzosach.
O godz. 10.45 nastąpi wyprowadzenie i przejazd do kościoła p.w. Św. Józefa, gdzie o godz. 11.00 zostanie odprawiona Msza Święta żałobna.
Po Mszy Św. ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego (od ul. Wybickiego).
Pogrążona w smutku
Rodzina
Bus zostanie podstawiony o godz. 10.45 przy kaplicy Św. Antoniego na Wrzosach.
End of content
No more pages to load