Spieszmy
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.03.2010
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.03.2010
Express Bydgoski
„Spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą, żeby widzieć naprawdę zamykają oczy. kochamy wciąż za mało i stale za późno ...”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 14.03.2010r odszedł od nas mój kochany Mąż, nasz drogi Tata, Teść, Brat i Dziadek
Śp. Zenon Idziak lat 76
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 18.03.2010r o godz. 10.00 w kościele Chrystusa Króla na Błoniu.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.00 na cmentarzu komunalnym przy ul. Kcyńskiej.
Pogrążona w smutku Żona z Rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia