Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.09.2010
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.09.2010
Nowosci
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci w dniu 9 września 2010 r.
śp. Wandy Kowalik
Kreatora licznych działań związanych z promocją i ochroną dóbr kultury Pomorza i Kujaw.
Długoletniego Prezesa Fundacji Odnowy Zabytków Miasta Torunia im. Jerzego Remera.
Oddanego przyjaciela naszej instytucji i współorganizatora wielu wspólnych przedsięwzięć.
Wyrazy serdecznego współczucia rodzinie składają
Dyrekcja i pracownicy
z Muzeum Okręgowego w Toruniu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia