Złote ser
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.05.2009
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.05.2009
Express Bydgoski
„Złote serce miałaś, od życia dużo nie chciałaś,
ale zawsze z czułością o nas dbałaś
i tak gorąco nas kochałaś.
Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach.”
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 17 maja 2009 r. zasnęła w Bogu nasza kochana Żona, Mama, Teściowa i Babcia
Śp. DANUTA OBSTARCZYK
z domu Szewczyk
lat 55
Msza św. żałobna odprawiona zostanie w czwartek 21 maja 2009 r. o godz. 8:00 w kościele p.w. św. Stanisława Biskupa i Męczennika przy ul. Kaplicznej 1 (Siernieczek). Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12:15 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej w Bydgoszczy.
W smutku pogrążony
Mąż z Rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia