Odeszłaś
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.05.2009
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.05.2009
Express Bydgoski
„Odeszłaś cicho i bez pożegnania,
jak ktoś, kto nie chce swym odejściem smucić,
jak ktoś, kto wierzy w chwili rozstania,
że ma niebawem z dobrą wieścią wrócić.”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 6 maja 2009 r. zasnęła w Bogu nasza kochana Mama, Teściowa i Babcia
Śp. FELICJA WIĘCH
lat 74
Pogrzeb odbędzie się w piątek 8 maja 2009 r. o godz. 13:00 na cmentarzu parafii NSPJ przy ul. Ludwikowo w Bydgoszczy.
W smutku pogrążeni
Córka i Syn z Rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia