Żyłaś dla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.04.2010
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.04.2010
Express Bydgoski
Żyłaś dla nas, kochałaś nas wszystkich"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, ze dnia 11.04.2010 r. odeszła od nas do domu Pana, moja kochana Żona, nasza Mama, Teściowa, Babcia, Siostra i Ciocia
śp.
GRAŻYNA REDZIMSKA
z domu Błaszkiewicz
lat 54
Pogrzeb połączony z mszą św. odbędzie się dnia 15.04.2010 r. o godz. 13.00 na cmentarzu parafialnym św. Trójcy przy ul. Lotników - Jary w Bydgoszczy.
W smutku pogrążona Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia