Odeszłaś
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.11.2008
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.11.2008
Express Bydgoski
„Odeszłaś cicho i bez pożegnania,
jak ktoś, kto nie chce swym odejściem smucić,
jak ktoś, kto wierzy w chwili rozstania,
że ma niebawem z dobrą wieścią wrócić.”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia
7 listopada 2008 r. zasnęła w Bogu nasza kochana Siostra, Szwagierka i Ciocia
Śp. FELICJA GŁOWACKA
lat 81
Pogrzeb poprzedzony mszą św. żałobną odbędzie się w piątek 14 listopada 2008 r. o godz. 10:30
na cmentarzu Nowofarnym przy ul. Artyleryjskiej w Bydgoszczy.
W smutku pogrążeni
Brat, Siostry i Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia