Podziękowa

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.08.2008
Express Bydgoski

Podziękowanie
Wszystkim PT Lekarzom, Pielęgniarkom, Laborantom,
którzy podczas długiej i trudnej choroby okazywali ogromną pomoc,
cierpliwość i wielkie serce naszej ukochanej Żonie, Mamie i Babci
śp. Krystynie Narzyńskiej,
zmarłej dnia 14 lipca 2008 r. w Bydgoszczy, z całego serca dziękujemy.
Szczególnie serdeczne podziękowania składamy:
Pani dr med. Barbarze Zalskiej i Lekarzom z Oddziału Kardiologii i Chorób Wewnętrznych Szpitala MSWiA,
Pani dr med. Hannie Ledkiewicz z Poradni Lekarza Rodzinnego,
Pani dr med. Jadwidze Motyl i Pani dr med. Hannie Kubik-Świerczyńskiej z Kliniki Geriatrii, Panu prof.dr hab n. med. Jackowi Manitiusowi i Lekarzom z Kliniki Nadciśnienia Tętniczego, Nefrologii i Chorób Wewnętrznych,
Panu prof.dr hab.n. med. Jackowi Kubicy i Lekarzom z Kliniki Kardiologii Szpitala Uniwersyteckiego w Bydgoszczy, Wszystkim Pielęgniarkom w/w klinik i oddziałów,
Pani dr Grażynie Dymek i Pracownikom Laboratorium Szpitala Uniwersyteckiego w Bydgoszczy.
Panu dr n. med. Krzysztofowi Nicponiowi oraz Zespołowi Pracowników Zakładu Opiekuńczo-leczniczego "Epimigren" w Osielsku.
mąż Tadeusz Narzyński
oraz córki Małgorzata i Grażyna z rodzinami

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia