Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.04.2009
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.04.2009
Express Bydgoski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 30 marca 2009 r. odeszła do Pana moja najdroższa Mama, nasza ukochana Babcia, Ciocia, Kuzynka i Teściowa
śp. CZESŁAWA OPALKO
z domu Korsak
lat 88
Pogrzeb odbędzie się dnia 3 kwietnia 2009 r. o godz. 12.00 na cmentarzu Nowofarnym przy ul. Artyleryjskiej w Bydgoszczy.
W smutku pogrążona
Córka Barbara z Rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia