Smucimy s
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.02.2010
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.02.2010
Express Bydgoski
"Smucimy się , że od nas odeszła
Ale dziękujemy Bogu, że mogliśmy ją mieć
I wierzymy, że Ona nadal jest z nami"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 15.02.2010 r. odeszła do domu Ojca nasza najukochańsza Mama
śp. Halina Konarzewska lat 72
z domu Wegner
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się mszą św. żałobną w dniu 20.02.2010 r. o godz. 11.30 w kościele Zmartwychwstania Pańskiego przy al. Stefana Kardynała Wyszyńskiego.
W smutku pogrążeni Synowie.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia