Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.05.2011
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.05.2011
Express Bydgoski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że zmarł nasz wieloletni działacz, sympatyk - Prezes sekcji bokserskiej, człowiek niezwykle życzliwy, lubiany, oddany, uczciwy
Pan Edward Goliński
Rodzinie i bliskim w imieniu całej społeczności "Zawiszy" Bydgoszcz
składamy wyrazy serdecznego współczucia.
Szczególne wyrazy współczucia składają byli zawodnicy i działacze sekcji bokserskiej.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia