I pozosta
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.03.2011
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.03.2011
Nowosci
...I pozostaje nam tylko wierzyć,
Że tam potrzebują Cię bardziej...
Dzień 28 marca 2011 roku okrył nas wielką żałobą. Zmarł nasz najukochańszy i najwspanialszy Tatuś i Teść, Dziadziuś i Pradziadziuś, Brat, Szwagier i Wujek
śp. CZESŁAW GRZESIUK
lat 89
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 31 marca 2011 roku o godz. 10.15 pożegnaniem w dolnym kościele p.w. M.M. Kolbego. Msza Św. zostanie odprawiona o godz. 11.00 w kościele p.w. Matki Bożej Królowej Polski. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na cmentarzu przy ul. Poznańskiej 146.
Pogrążona w smutku
RODZINA
Dziękujemy Ci Tatku i Dziadku za niezmierzone pokłady dobra, wrażliwości i życzliwości dla drugiego człowieka, za Twój ciepły uśmiech, nieustanną troskę i wielką miłość.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia