Gdyby mił
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.06.2008
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.06.2008
Nowosci
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać,
a łzy wskrzeszać, Byłbyś z nami"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 13 czerwca 2008 roku zmarł po długiej i ciężkiej chorobie, opatrzony Sakramentami Świętymi mój kochany Mąż, nasz Tatuś, Teść, Zięć, Dziadek, Brat, Szwagier i Wujek
śp. Józef Noworacki
lat 59
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 16 czerwca 2008 roku o godz. 9.15 pożegnaniem Zmarłego w kaplicy Matki Bożej Ostrobramskiej przy kościele św. Michała (na Rybakach). O godz. 10.00 nastąpi wyprowadzenie i przejazd do kościoła św. Józefa, gdzie zostanie odprawiona Msza Święta żałobna. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego (od ul. Wybickiego).
W smutku pogrążeni
Żona i Dzieci z Rodziną
Prosimy o nieskładanie kondolencji.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia