Wszystkim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.08.2008
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.08.2008
Express Bydgoski
Wszystkim,
Którzy dzielili z nami smutek i ból, uczestniczyli we mszy św. i odprowadzili na miejsce wiecznego spoczynku mojego kochanego męża i ojca
Śp. Edmunda Kędzierskiego
a w szczególności ks. proboszczowi Romanowi Mroszczok, rodzinie, znajomym i sąsiadom
za modlitwę, wieńce i kwiaty
serdeczne Bóg zapłać
składają żona i syn
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia