Gdyby mił
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.04.2009
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.04.2009
Nowosci
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać,
a łzy wskrzeszać, Byłabyś z nami"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 3 kwietnia 2009 roku zmarła po ciężkiej chorobie moja kochana Żona, Mama, Babcia, Teściowa, Siostra i Ciocia
ś.p. Elżbieta Jędrzejewska
lat 61
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 8 kwietnia 2009 roku o godz. 10.15 pożegnaniem Zmarłej w kaplicy przy kościele p.w. Chrystusa Króla. O godz. 11.00 w kościele p.w. Chrystusa Króla zostanie odprawiona MSza Św. żałobna.
Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego (od ul. Żwirki i Wigury)
Pogrążony w smutku
Mąż z Rodziną
Bus zostanie podstawiony po Mszy Św. przy kościele p.w. Chrystusa Króla.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia