Najlepsi
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.01.2009
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.01.2009
Express Bydgoski
"Najlepsi zawsze
odchodzą pierwsi.
Będą tam na nas czekać"
Z głębokim żalem i nieopisanym smutkiem zawiadamiamy, ze dnia 12 stycznia 2009roku odeszła od nas na zawsze moja kochana Córka, nasza ukochana Siostra
śp.
MAŁGORZATA ADAMOWICZ
z domu Andrzejewska
lat 56
W osobie Zmarłej straciliśmy troskliwą Córkę, wierną i niezawodną Przyjaciółkę, Człowieka szlachetnego, o wielkim sercu, dla którego dobro i pomoc innym było treścią życia.
Mama, siostry: Ewa, Elżbieta i Maria z rodzinami
Uroczystości pogrzebowe odbędą się 23 stycznia 2009r. w Hamburgu.
Hamburg, Bydgoszcz
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia