Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.03.2011
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.03.2011
Express Bydgoski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 28.03.2011 r. odeszła od nas nasza kochana Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia
śp. Jadwiga Wacław
lat 101
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 30.03.2011 r. o godz. 8.00 w kościele Matki Boskiej Fatimskiej przy ul. Ogrody.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 11.00 na cmentarzu Nowofarnym przy ul. Artyleryjskiej.
W smutku pogrążona Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia