Tam na obł
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.01.2011
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.01.2011
Express Bydgoski
Tam na obłoku hen, nie zapominaj nas,
Niech Ci się wieczny sen rozjaśnia raz po raz.
My po siedmiu zimach i jesieniach zasiądziemy obok Ciebie - do widzenia,
Pozostaniesz w naszych sercach i marzeniach - do widzenia
Zostaniemy tu na ziemi jako sieroty,
Czaem przefruń ponad nami jako motyl
(A. Osiecka)
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 29.12.2010 r. zasnęła w Bogu nasza najukochańsza Mamusia, Teściowa, Babcia i Prababcia
śp.
Gabriela Woźniak
lat 81
Pogrzeb połączony z mszą św. odbędzie się dnia 5.01.2011 r. o godz. 11.00 na cmentarzu parafialnym przy ul. Zaświat w Bydgoszczy.
W smutku pogrążone Córki z Rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia